Bez rozloučení

Jsme taková klasická česká rodina, pracující máma a táta a dvě děti. Teda vlastně jsme byli. Je to skoro 5 let co náš Jirka odešel. Sám a bez rozloučení. Proč? Protože se zamiloval a byl zesměšněn a odmítnut. Bylo mu 16. Blbý věk na první nešťastnou lásku. Říkám si, kde jsme udělali chybu. Žili jsme v klidu, jezdili na dovolenou, na výlety, děti byly šťastné a spokojené. Známky ve škole taky celkem ušly a vlastně jsem je ani neřešila.  Dala jsem svým dětem všechno a chtěla jsem je vidět šťastné.

Vina? Cítím vinu?, určitě. Nemůžu se s tím smířit. Nepoznala jsem, že se něco děje. Všechno vypadalo jako dřív, nic se nedělo. Nic mi neřekl. Musel to být zkrat, sekunda, kdy se špatně rozhodl. Když přišli k nám domů policisté, vůbec jsem nechápala. O kom, že to mluví?? Jirka? Odkud skočil?

Až po pohřbu nám to všechno do sebe začalo zapadat. Úspěšná spolužačka a sportovkyně, její zahrávání si s city svých ctitelů. Zjistila jsme odpovědi na některé otázky, ale stále jich hodně je. Otázky, vina, sebeobviňování.

Co chci vzkázat všem ostatním? Naslouchejte svým dětem ! Mluvte s nimi, uvnitř můžou bojovat s něčím, co navenek není vidět. Něco nejde vrátit nikdy zpět !!

INSPIRUJME SPOLEČNĚ

Celý projekt Akademie Moderní Ženy je o pomoci ženám probudit v sobě vlastní JÁ.
Probudit v nich touhu snít, změnit svůj život, začít skutečně žít svůj jedinečný život naplno.
V česku je více jak 3,3 miliony žen ve věku 20 – 65 let.
Chtěla by jsi těmto ženám dát radu do života či příběh, který by ostatní inspiroval?
 
Zapoj se do projektu, zašli nám příběh nebo článek s radou do života.
Ty nejlepší  zveřejníme a ty nejlepší z nejlepších společně vydáme jako KNIHU
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.