Zapomněl mi říct, že má syna.

Kde začít? Já a Michal jsme byli pár jako každý jiný, chodili jsme spolu 4 roky, z toho 3 žijeme ve společné domácnosti. Všechno nám klapalo dokonale a jak už to tak bývá, chtěla jsem náš vztah posunout někam dál, i když je pravda, že o svatbě a dětech jsme nikdy nemluvili, tak nějak jsem cítila, že už nastal ten správný čas- mít miminko. A tak jsem jednou večer nachystala romantickou večeři , dala chladit šampaňské a těšila se na Michala. Po večeři jsem se tedy odhodlala a rovnou se ho zeptala, co by řekl na to, že bychom si pořídili miminko. Nejdřív na mě jen udiveně koukal a nic neříkal, tak povídám, že je jistě zaskočený a nemusí odpovídat hned, ale že já bych moc chtěla a jsem připravená stát se maminkou. V tom ale Michal, řekl – víš, nevím, jak ti to mám říct, ale já na dítě ještě nejsem připravený a navíc už jedno dítě mám.

V ten okamžik se mi zatmělo před očima. Jak je to možné? Přiznal se, že s bývalou přítelkyní má již šestiletého synka Jakuba a nechtěl mi nic říct proto, že se bál mé reakce a nikdy jsem se prý na takové věci neptala.  S bývalkou to byl jen úlet, na syna sice platí, občas se s ním vidí a koupí mu nějaký dárek, ale nic víc. Strašně jsme se ten večer pohádali, nechápala jsem to, jak mi mohl tajit takovou věc  A jak mohl takto šidit vlastního syna o tátu?

Nevěděla jsem, jak se zachovat. Po tomto rozhovoru byl Michal ještě milejší než kdy dřív, kupoval mi dárky, nosil květiny, rozmazloval mě. Věděl, že to co udělal, bylo špatné a já jsem naštvaná právem. Nejdřív jsem si myslela, že mu to snad nikdy neodpustím, ale po čase jsem přišla na to, že je to muž mého života a moc ho miluji. Dokonce mě seznámil se svým synkem a občas si ho bereme na víkendy a byli jsme společně i týden lyžovat :). Jsem ráda, že po jeho ,,přizání,, začal  víc fungovat jako  ,, táta ,, a věřím, že jednou bude dobrým tátou i pro naši holčičku, kterou očekáváme každým dnem :).

INSPIRUJME SPOLEČNĚ

Celý projekt Akademie Moderní Ženy je o pomoci ženám probudit v sobě vlastní JÁ.
Probudit v nich touhu snít, změnit svůj život, začít skutečně žít svůj jedinečný život naplno.
V česku je více jak 3,3 miliony žen ve věku 20 – 65 let.
Chtěla by jsi těmto ženám dát radu do života či příběh, který by ostatní inspiroval?
 
Zapoj se do projektu, zašli nám příběh nebo článek s radou do života.
Ty nejlepší  zveřejníme a ty nejlepší z nejlepších společně vydáme jako KNIHU
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.